Перелік пунктів тестування

Завантажити
Сторінка 4 з 93 [Всього 4,633 записів]« Перша ... « 2 3 4 5 6 » ... Остання »
РегіонРайон/МістоПредметНазва пункту тестуванняМісцезнаходженняАдреса ПТПІБТелефонК-сть учасників
Автономна Республіка КримНижньогірський районУкраїнська мова та літератураНижньогірська загальноосвітня школа I-III ступенів №2 Нижньогірської районної ради Автономної Республіки Кримсмт Нижньогірський; Нижньогірський район; Автономна Республіка Кримвул.Придорожня; буд.3Толмач Олександр Павлович655021296275
Автономна Республіка КримНижньогірський районУкраїнська мова та літератураНижньогірський навчально-виховний комплекс "школа-гімназія" №3 Нижньогірської районної ради Автономної Республіки Кримсмт Нижньогірський; Нижньогірський район; Автономна Республіка Кримвул.Гагаріна; буд.4Пацай Світлана Сергіївна655022934185
Автономна Республіка КримНижньогірський районУкраїнська мова та літератураНижньогірський навчально-виховний комплекс "школа-ліцей" №1 Нижньогірської районної ради Автономної Республіки Кримсмт Нижньогірський; Нижньогірський район; Автономна Республіка Кримвул.Шкільна; буд.8Циганков Анатолій Олександрович655022559187
Автономна Республіка КримНижньогірський районІсторія УкраїниНижньогірська загальноосвітня школа I-III ступенів №2 Нижньогірської районної ради Автономної Республіки Кримсмт Нижньогірський; Нижньогірський район; Автономна Республіка Кримвул.Придорожня; буд.3Толмач Олександр Павлович655021296262
Автономна Республіка КримНижньогірський районМатематикаНижньогірська загальноосвітня школа I-III ступенів №2 Нижньогірської районної ради Автономної Республіки Кримсмт Нижньогірський; Нижньогірський район; Автономна Республіка Кримвул.Придорожня; буд.3Толмач Олександр Павлович655021296302
Автономна Республіка КримНижньогірський районБіологіяНижньогірська загальноосвітня школа I-III ступенів №2 Нижньогірської районної ради Автономної Республіки Кримсмт Нижньогірський; Нижньогірський район; Автономна Республіка Кримвул.Придорожня; буд.3Толмач Олександр Павлович655021296220
Автономна Республіка КримНижньогірський районГеографіяНижньогірська загальноосвітня школа I-III ступенів №2 Нижньогірської районної ради Автономної Республіки Кримсмт Нижньогірський; Нижньогірський район; Автономна Республіка Кримвул.Придорожня; буд.3Толмач Олександр Павлович655021296203
Автономна Республіка КримПервомайський районУкраїнська мова та літератураПервомайська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1смт Первомайське; Первомайський район; Автономна Республіка Кримвул.Шкільна; буд.5Клименко Микола Васильович655292657408
Автономна Республіка КримПервомайський районМатематикаПервомайська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1смт Первомайське; Первомайський район; Автономна Республіка Кримвул.Шкільна; буд.5Клименко Микола Васильович655292657369
Автономна Республіка КримПервомайський районБіологіяПервомайська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1смт Первомайське; Первомайський район; Автономна Республіка Кримвул.Шкільна; буд.5Клименко Микола Васильович655292657309
Автономна Республіка КримРоздольненський районУкраїнська мова та літератураРоздольненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1смт Роздольне; Роздольненський район; Автономна Республіка Кримвул.Гоголя; буд.56Степаненко Ніна Іванівна655391951225
Автономна Республіка КримРоздольненський районУкраїнська мова та літератураРоздольненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2смт Роздольне; Роздольненський район; Автономна Республіка Кримвул.Рябіки; буд.16-АЦисар Олександр Михайлович655391148255
Автономна Республіка КримРоздольненський районІсторія УкраїниРоздольненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2смт Роздольне; Роздольненський район; Автономна Республіка Кримвул.Рябіки; буд.16-АЦисар Олександр Михайлович655391148291
Автономна Республіка КримСакський районУкраїнська мова та літератураНавчально-виховний комплекс "Уютненська загальноосвітня школа I-III ступенів-гімназія" Сакської районної ради Автономної Республіки Кримс.Уютне; Сакський район; Автономна Республіка Кримвул.Садова; буд.42Мельнік Світлана Володимирівна656392485297
Автономна Республіка КримСакський районУкраїнська мова та літератураОріхівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Сакської районної ради Автономної Республіки Кримс.Оріхове; Сакський район; Автономна Республіка Кримвул.Шкільна; буд.1Катунова Валентина Михайлівна656391473335
Автономна Республіка КримСакський районУкраїнська мова та літератураСуворовська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Сакської районної ради Автономної Республіки Кримс.Суворовське; Сакський район; Автономна Республіка Кримвул.Суворовська; буд.30Третяк Оксана Владиславівна656395310253
Автономна Республіка КримСакський районІсторія УкраїниОріхівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Сакської районної ради Автономної Республіки Кримс.Оріхове; Сакський район; Автономна Республіка Кримвул.Шкільна; буд.1Катунова Валентина Михайлівна656391473279
Автономна Республіка КримСакський районМатематикаОріхівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Сакської районної ради Автономної Республіки Кримс.Оріхове; Сакський район; Автономна Республіка Кримвул.Шкільна; буд.1Катунова Валентина Михайлівна656391473364
Автономна Республіка КримСакський районБіологіяОріхівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Сакської районної ради Автономної Республіки Кримс.Оріхове; Сакський район; Автономна Республіка Кримвул.Шкільна; буд.1Катунова Валентина Михайлівна656391473336
Автономна Республіка КримСімферопольський районУкраїнська мова та літератураГвардійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Сімферопольської районної державної адміністрації Автономної Республіки Кримсмт Гвардійське; Сімферопольський район; Автономна Республіка Кримвул.К.Маркса; буд.97Шепченко Антоніна Іванівна80652323045328
Автономна Республіка КримСімферопольський районУкраїнська мова та літератураКольчугінська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Сімферопольської районної державної адміністрації Автономної Республіки Кримс.Кольчугине; Сімферопольський район; Автономна Республіка Кримвул.Шкільна; буд.21Лущик Ольга Анатоліївна80652367156384
Автономна Республіка КримСімферопольський районУкраїнська мова та літератураМолодіжненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Сімферопольської районної державної адміністрації Автономної Республіки Кримсмт Молодіжне; Сімферопольський район; Автономна Республіка Кримвул.Спортивна; буд.1-АБучинський Володимир Васильович80652263319267
Автономна Республіка КримСімферопольський районУкраїнська мова та літератураПеровський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа I-III ступенів - гімназія" Сімферопольської районної державної адміністрації Автономної Республіки Кримс.Перове; Сімферопольський район; Автономна Республіка Кримвул.Шкільна; буд.1Володіна Людмила Дмитрівна80652669076282
Автономна Республіка КримСімферопольський районІсторія УкраїниКольчугінська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Сімферопольської районної державної адміністрації Автономної Республіки Кримс.Кольчугине; Сімферопольський район; Автономна Республіка Кримвул.Шкільна; буд.21Лущик Ольга Анатоліївна80652367156251
Автономна Республіка КримСімферопольський районМатематикаГвардійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Сімферопольської районної державної адміністрації Автономної Республіки Кримсмт Гвардійське; Сімферопольський район; Автономна Республіка Кримвул.К.Маркса; буд.97Шепченко Антоніна Іванівна80652323045321
Автономна Республіка КримСімферопольський районМатематикаПеровський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа I-III ступенів - гімназія" Сімферопольської районної державної адміністрації Автономної Республіки Кримс.Перове; Сімферопольський район; Автономна Республіка Кримвул.Шкільна; буд.1Володіна Людмила Дмитрівна80652669076313
Автономна Республіка КримСімферопольський районХіміяМолодіжненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Сімферопольської районної державної адміністрації Автономної Республіки Кримсмт Молодіжне; Сімферопольський район; Автономна Республіка Кримвул.Спортивна; буд.1-АБучинський Володимир Васильович80652263319256
Автономна Республіка КримСімферопольський районБіологіяГвардійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Сімферопольської районної державної адміністрації Автономної Республіки Кримсмт Гвардійське; Сімферопольський район; Автономна Республіка Кримвул.К.Маркса; буд.97Шепченко Антоніна Іванівна80652323045286
Автономна Республіка КримСімферопольський районГеографіяГвардійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Сімферопольської районної державної адміністрації Автономної Республіки Кримсмт Гвардійське; Сімферопольський район; Автономна Республіка Кримвул.К.Маркса; буд.97Шепченко Антоніна Іванівна80652323045367
Автономна Республіка КримСімферопольський районОснови правознавстваПеровський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа I-III ступенів - гімназія" Сімферопольської районної державної адміністрації Автономної Республіки Кримс.Перове; Сімферопольський район; Автономна Республіка Кримвул.Шкільна; буд.1Володіна Людмила Дмитрівна80652669076240
Автономна Республіка КримСовєтський районУкраїнська мова та літератураСовєтська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Совєтської селищної ради Автономної Республіки Кримсмт Совєтський; Совєтський район; Автономна Республіка Кримвул.Залізнична; буд.5Антонова Світлана Григорівна655191262459
Автономна Республіка КримСовєтський районІсторія УкраїниСовєтська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Совєтської селищної ради Автономної Республіки Кримсмт Совєтський; Совєтський район; Автономна Республіка Кримвул.Залізнична; буд.5Антонова Світлана Григорівна655191262134
Автономна Республіка КримСовєтський районМатематикаСовєтська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Совєтської селищної ради Автономної Республіки Кримсмт Совєтський; Совєтський район; Автономна Республіка Кримвул.Залізнична; буд.5Антонова Світлана Григорівна655191262196
Автономна Республіка КримЧорноморський районУкраїнська мова та літератураЧорноморський навчально-виховний комплекс "Школа-гімназія" №3 Чорноморської районної ради Автономної Республіки Кримсмт Чорноморське; Чорноморський район; Автономна Республіка Кримвул.Димитрова; буд.1Луценко Тетяна Петрівна655899750400
Автономна Республіка КримЧорноморський районМатематикаЧорноморський навчально-виховний комплекс "Школа-гімназія" №3 Чорноморської районної ради Автономної Республіки Кримсмт Чорноморське; Чорноморський район; Автономна Республіка Кримвул.Димитрова; буд.1Луценко Тетяна Петрівна655899750221
Вінницька областьм.ВінницяУкраїнська мова та літератураЗаклад "Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія №23 м. Вінниці"м.Вінниця; Вінницька областьвул.Космонавтів; буд.32Поліщук Григорій Іванович8(0432)513361375
Вінницька областьм.ВінницяУкраїнська мова та літератураЗаклад "Навчально-виховний комплекс: середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія №2 м. Вінниці"м.Вінниця; Вінницька областьвул.Соборна; буд.94Мріщук Володимир Петрович8(0432)321870329
Вінницька областьм.ВінницяУкраїнська мова та літератураЗаклад "Навчально-виховний комплекс: середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія №30 ім. Тараса Шевченка м. Вінниці"м.Вінниця; Вінницька областьвул.Червоноармійська; буд.62Терновой Олексій Андрійович8(0432)278494315
Вінницька областьм.ВінницяУкраїнська мова та літератураЗаклад "Навчально-виховний комплекс: середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія №6 м. Вінниці"м.Вінниця; Вінницька областьвул.Червоноармійська; буд.12Тітова Наталя Анатоліївна8(0432)269988330
Вінницька областьм.ВінницяУкраїнська мова та літератураЗаклад "Навчально-виховний комплекс: середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гуманітарно-естетичний колеж №29 м. Вінниці"м.Вінниця; Вінницька областьвул.Київська; буд.149Троценко Тамара Дмитрівна8(0432)664352330
Вінницька областьм.ВінницяУкраїнська мова та літератураЗаклад "Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 м. Вінниці"м.Вінниця; Вінницька областьвул.Стахурського; буд.22Куца Світлана Валентинівна8(0432)465302330
Вінницька областьм.ВінницяУкраїнська мова та літератураЗаклад "Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 м. Вінниці"м.Вінниця; Вінницька областьвул.Стаханівська; буд.38Середюк Володимир Васильович8(0432)689374314
Вінницька областьм.ВінницяУкраїнська мова та літератураЗаклад "Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №13 м. Вінниці"м.Вінниця; Вінницька областьвул.Карла Маркса; буд.1Лученко Світлана Володимирівна8(0432)270340315
Вінницька областьм.ВінницяУкраїнська мова та літератураЗаклад "Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15 м. Вінниці"м.Вінниця; Вінницька областьвул.Келецька; буд.62Черешнюк Олександр Іванович8(0432)513195330
Вінницька областьм.ВінницяУкраїнська мова та літератураЗаклад "Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №16 м. Вінниці"м.Вінниця; Вінницька областьвул.Матроса Кошки; буд.30Романова Зоя Миколаївна8(0432)534582345
Вінницька областьм.ВінницяУкраїнська мова та літератураЗаклад "Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №18 м. Вінниці"м.Вінниця; Вінницька областьвул.Келецька; буд.97Мельник Анатолій Васильович8(0432)464626345
Вінницька областьм.ВінницяУкраїнська мова та літератураЗаклад "Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №21 м. Вінниці"м.Вінниця; Вінницька областьвул.600-річчя; буд.16Космина Андрій Сергійович8(0432)438400315
Вінницька областьм.ВінницяУкраїнська мова та літератураЗаклад "Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №22 м. Вінниці"м.Вінниця; Вінницька областьвул.Данила Нечая; буд.21Розторгуєва Галина Семенівна8(0432)279501345
Вінницька областьм.ВінницяУкраїнська мова та літератураЗаклад "Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №25 м. Вінниці"м.Вінниця; Вінницька областьвул.Келецька; буд.89Дяк Валерій Миколайович8(0432)439431330
Вінницька областьм.ВінницяУкраїнська мова та літератураЗаклад "Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №26 м. Вінниці"м.Вінниця; Вінницька областьвул.Хмельницьке шосе; буд.27Козаченко Віталій Іванович8(0432)327938300
Сторінка 4 з 93 [Всього 4,633 записів]« Перша ... « 2 3 4 5 6 » ... Остання »