У 2016 здав ЗНО з хімії на 200 балів, двічі учасник Всеукраїнської олімпіади з хімії (2014, 2015 років), з 8 по 11 клас навчання в Херсонському обласному ліцеї займав призові місця на обласних олімпіадах з хімії (три перших місця, одне третє), біології (дві третіх) та географії (одна третя).

Працював за фахом в лабораторії синтезу органічних сполук підприємства ТОВ НВП "Єнамін" (Укроргсинтез).

Був членом журі на обласній олімпіаді з хімії у 2018 році у м. Херсон. Проводив тренінги з викладачами хімії по методиці викладання предмету.

Готував дітей на обласний етап олімпіади з хімії.

Люблю викладати, хотілося б отримати більше практики і навиком роботи з дітьми, люблю багато розповідати і наводити різні наукові приклади.

У ліцейські роки постійно допомагав проводити уроки з хімії і займався з бажаючими учнями в якості підготовки до ЗНО з хімії.

Играю на фортепиано, импровизирую. Предпочитаю джазовую музыку. Могу оказать базовые уроки игры на инструменте, показать основную технику, дать старт для самостоятельного начала.

Образование, квалификация

Студент 2 курсу бакалаврату Інституту високих технологій Київського національного університету імені Тараса Шевченка (спеціальність - хімія)

Методика преподавания

Подбираю объяснения в зависимости от уровня знаний ребенка. Стараюсь объяснить именно основные концепции, чтобы у ребенка появилось понимание предмета, а не заученный материал. Затрагиваю также вузовскую программу, что даёт более глубокие знания.

Аудитория

Дети школьного возраста (7-11 классы)

Стаж

1 год
Кликните по картинке для ее увеличения
Зарегистрирован 24.02.2018; Последнее изменение 10.03.2018; Просмотров 872  

Отзывы и комментарии

На данный момент отзывов нет.

Добавить отзыв

Для того, чтобы добавить комментарий или отзыв Вам необходимо авторизироваться. Если Вы не являетесь зарегистрированным пользователем, Вам необходимо зарегистрироваться.
Виды деятельности

  • Индивидуальные занятия
  • Небольшие группы
  • Консультирование
  • Помощь в решении контрольных
  • Подготовка к ВНО (ЗНО)

Проведение занятий

  • На территории преподавателя
  • Удаленно

Средняя цена услуг

за 60 минут
От  100  До  150  UAH

www.sellmax.com.ua

xev bellringer is yours
Письмо администрации Размещение рекламы Правила