Клуб спортивного танцю «Надія-Данс» був створений на базі ансамблю сучасного бального танцю «Надія». Метою діяльності нашої громадської організації є сприяння розвитку спортивного танцю в місті Києві як засобу фізичного та естетичного розвитку творчої особистості, виховання її чуйного відношення до людей, естетичного смаку та високого професіоналізму.

Президентом клубу є відмінник освіти України Карамушка Олександр Вікторович.

В межах клубу функціонує ансамбль сучасного бального танцю «Надія», який вже понад 20 років успішно готує спортсменів при Центрі творчості для дітей та юнацтва Оболонського району м. Києва, а також школа бального танцю для дорослих, яка розпочала свою роботу у жовтні 2006 року.

Заняття в клубі відбуваються в зручних паркетних залах із дзеркалами у групах, що поділяються за віком учнів та складністю танцювальних композицій. Для кожної з них розроблена спеціальна програма, яка складена на основі вимог Міжнародної Асоціації Спортивного танцю (IDSF) та Ліги Танцю України (ЛТУ).

Програма навчання поєднує у собі тренувальні вправи, танцювальні рухи, композиції, побудову танців, а також пізнавальну діяльність та заходи виховного характеру. Під час навчання, за рахунок систематичного проведення бесід про хореографічне мистецтво, спільних переглядів відео матеріалу про танець, відвідування концертів та театрів, конкурсів, фестивалів, свят бального танцю, відбувається посилення пізнавальної діяльності членів клубу. До заходів виховного характеру відносимо також підготовку та проведення звітних уроків, концертів, виступи на конкурсах бального танцю.

Клуб має свої традиційні конкурси:
«Перші кроки»
«Надія – 2008».Методика преподавания

Занятия в группах и индивидуальные занятия

Аудитория

дети от 4 лет;
взрослые начинающие, Хобби-E-D-класса

Стаж

Более 20 лет
Кликните по картинке для ее увеличения
Зарегистрирован 02.03.2008; Последнее изменение 04.01.2009; Просмотров 16282  

Отзывы и комментарии

  • 08-03-2008, 17:44,
    Мені 9 років. Бальними танцями займаюся більше 5 років. А у цьому клубі більше 3. Дуже люблю своїх тренерів - Олександра Вікторовича та Вікторію Петрівну. На конкурсах я з партером здобуваємо все кращі та кращі місця, але ми не зупиняємося, бо ще є куди рости... Вдосконаленню немає меж.....

Все отзывы

Добавить отзыв

Для того, чтобы добавить комментарий или отзыв Вам необходимо авторизироваться. Если Вы не являетесь зарегистрированным пользователем, Вам необходимо зарегистрироваться.
Средняя цена услуг

за 60 минут
От  20  До  100  UAH

www.agroxy.com/prodat/otrubi-470/nikolaevskaya-obl

www.agroxy.com/prodat/otrubi-470/odesskaya-obl

http://agroxy.com
Письмо администрации Размещение рекламы Правила