Филиалы

Новинка!!! Зроблено ейдетичну таблицю неправильних дієслів англійської мови

                     (173 дієслова). Швидко і надовго запамятаєте форми дієслів!!!!!!!

Пропонуємо курси та індивідуальні заняття НІМЕЦЬКОЇ мови

В час хронічного браку часу ми допоможемо ВАМ запамятати з фотографічною легкістю цілі списки слів, навчимо вчити тексти напамять, це все ми робимо завдяки чарівній техніці запамятовування - ЕЙДЕТИЦІ.

ЕЙДЕТИКА - сучасне ноу-хау для запамятовування

НІМЕЦЬКА МОВА: підготовка рівнів А1, А2, В1, В2

 • допомога учням шкільного віку
 • підготовка до ЗНО
 • співбесіда в посольстві
 • розмовний рівень користувача

АНГЛІЙСЬКА МОВА: підготовка рівнів А1, А2, В1, В2

 • допомога учням шкільного віку
 • розмовний рівень(метод Каллана)
 • підготовка до ЗНО
 • співбесіда в посольстві

Навчання приносить задоволення, хороше самопочуття, позитивний настрій до вивчення, впевненість у власних безмежних можливостях, віру у свій розум.

"Кожен із нас є генієм! Але якщо рибу заставити лазити по деревах - вона все життя буде думати, що вона дурна" Альберт Ейнштейн

 

Методика преподавания

Традиційні методи +
Ейдетика - метод образного уявлення, як супер-метод для запам`ятовування!!!

Аудитория

вік учнів від 6 до 72 років, рівні від А1 до В2

Стаж

12 років

Рекомендации, сертификаты

сертифікат про знання нім-ї мови на рівні В2 отриманий у Віден-у універ-і;
диплом спеціаліста РДГУ за фахом "Українська мова і література, англійська
Кликните по картинке для ее увеличения

Файлы

Видео ролики

Зарегистрирован 23.05.2012; Последнее изменение 06.10.2017; Просмотров 62171  

Отзывы и комментарии

 • 20-03-2013, 18:56,
  З Наталей Симонович , як мені здавалось , я познайомилась випадково на відпочинку. І лише поспілкувавшись з нею ближче, я зрозуміла якій подарунок зробила мені доля!Це не тільки привітна, комунікабельна ,світла, добра ,сонячна ,душевна, весела , жіттерадісна людина, а ще й дуже талановита,обдарована , високопрофесійна помічниця для всіх людей , що прагнуть досягнути високого рівня в вивчанні іноземних мов . Її « Словник – тренажер дієслів з немецької мови» – це не просто семимильний крок вперед з вивчання іноземної мови -це відкриття нового мислення , нового зору на всесвіт! Це поштовх до розвинення людських надможливостей ! Ви тільки уявить собі - вона показала , як може людина з звичайнісінькими здібностями з легкістю освоїти декілька мов ! Так , так люди міняються на очах. З’являється бажання піднятися до досконалого рівня , підвищується самооцінка , зростає впевненість в собі!
  Всі хто придбав її «Словник- тренажер з немецької мови» чекають з нетерпінням нових розробок з англійської мови . Хочу побажати Наталі здійснення всіх її мрій та починань , радості та натхнення в її подальшій роботі! З повагою Озадовська Тетяна Олександрівна.
 • 23-03-2013, 16:25,
  Доброго дня! Я студент КПІ . Випадково побачив у друзів « Єдейтичний словник-тренажер дієслів з немецької мови». Моя сестра вивчає немецьку мову в школі. Коли я знайшов та купив для неї словник , вона дякувала та була просто в захваті) Я майбутній інженер – програміст , вивчаю англійську , лекції закінчуються пізно , зайва хвилина на рахунку. Швидче б виходив словників з англійської мови! На його базі буду пробувати впоратись з мовою . Хочу подякувати автору за її неоціненний труд!
 • 31-10-2014, 20:57,
  Хочу подякувати Наталії за підготовку до іспиту рівня А 1 в Ґьотте інституті. Здала на відмінно.І рекомендую її як висококваліфікованого викладача та щиру і доброзичливу людину. Дуже сподобався метод викладання. Справді доступно і легко. Планую далі продовжувати навчання. Наташа, Ви класний викладач ! Я задоволена, що саме Ви навчали мене. Успіхів Вам! Щиро дякую, Ольга А.

Все отзывы

Добавить отзыв

Для того, чтобы добавить комментарий или отзыв Вам необходимо авторизироваться. Если Вы не являетесь зарегистрированным пользователем, Вам необходимо зарегистрироваться.
Виды деятельности

Средняя цена услуг

за 60 минут
От  20  До  60  UAH

agroxy.com/prodat/kukuruza-141/hmelnitskaya-obl

www.agroxy.com/prodat/kukuruza-141/volynskaya-obl

www.agroxy.com
Письмо администрации Размещение рекламы Правила