Чи треба складати випускні іспити тим хто пройшов ЗНО?

Последнее сообщение 30-01-2010, 17:58 от Anonymous. 4 ответов.

Сортировать: Предыдущий Следующий
  •  24-04-2008, 21:23 1897

Чи треба складати випускні іспити тим хто пройшов ЗНО?

Як тепер зі шкільними випускними іспитами, чи вони лишаються, чи вже небуде, якщо діти беруть участь у незалежному тестуванні?
  •  26-07-2008, 13:47 2605 в ответ на 1897

Re: Чи треба складати випускні іспити тим хто пройшов ЗНО?

Anonymous:
    Як тепер зі шкільними випускними іспитами, чи вони лишаються, чи вже небуде, якщо діти беруть участь у незалежному тестуванні?

Юля ж там ніби намагалась скасувати державні іспити після ЗНО, але чим це закінчилось я точно не знаю. Як я зрозумів зараз підсумкова атестація вже щось на зразок рудіменту, від якого вже нічого не залежить, але я звісно можу помилятись.

Ключевые слова: ,
  •  15-08-2008, 9:27 2689 в ответ на 2605

поскольку уже сделали ЗНО обязательным, тогда надо проводить ЗНО вместо выпускных экзаменов, а то абсурд получается. Если отменить выпускные экзамены, тогда, после ЗНО, в школе можно будет вообще не появляться, тем более, если как вы говорите выпускные экзамены уже являются "рудиментом"

Ключевые слова:
  •  14-03-2009, 16:45 4674 в ответ на 1897

Якщо учень склав ЗНО, ы його влаштовуэ його оцынка за результатами то не потрыбно складати школыYes в школы
  •  30-01-2010, 17:58 7031 в ответ на 1897

kon / нужно ли проходить ЗНО тем кто демобилизовался
    Ключевые слова: ,
Показать как RSS feed в формате XML

Узнайте про полезный web-сайт про направление Битумная черепица Shinglas Самба.
Этот авторитетный веб сайт со статьями про зеленый чай https://tokyozakka.com.ua/yaponskie-vkusnosti/chai/
www.agroxy.com