Вінницька ІТ Академія : отзывы и комментарии

Последнее сообщение 27-08-2018, 14:27 от Vlad567. 12 ответов.

Сортировать: Предыдущий Следующий
  •  06-02-2015, 15:25 24812

В этой теме обсуждается .
  •  06-02-2015, 15:25 24813 в ответ на 24812

Федоренко Олександр
    ІТ-Академія дає достатню кількість знань та вмінь, щоб влаштуватись на роботу програмістом в будь-яку ІТ компанію України і, покищо, я не знаю альтернатив (ні державних, ні приватних навчальних закладів) якісної підготовки саме програмістів “з нуля” і за такий короткий термін. Дуже багато практики і цікавих реальних проектів. Всі викладачі - практикуючі програмісти.
  •  09-02-2015, 15:42 24826 в ответ на 24812

Марков Саша
    Я випускник ІТ-Академії - працюю в компанії Gemicle Inc.Java developer (trainee). Ну, в навчанні сподобалось майже все, склад викладачів - чудовий, принаймні на момент мого навчання.
  •  09-02-2015, 15:43 24827 в ответ на 24812

Марков Саша
    Я випускник ІТ-Академії - працюю в компанії Gemicle Inc.Java developer (trainee). Ну, в навчанні сподобалось майже все, склад викладачів - чудовий, принаймні на момент мого навчання.
  •  18-02-2015, 15:00 24888 в ответ на 24812

Глухарьова Вікторія
    1. Плата
    Як для пересічного студента плата за навчання доволі таки немаленька, навіть велика, але для адекватних людей, якщо ти вже платиш цю суму то думай про навчання а не про "відкосити" від пар.
    2. Пари
    На сайтах прочитала в відгуках що можна на пари не приходити. А що дивуватись. Це школа для дорослих (не по віку, а по розуму) людей. Ти сам повинен розуміти для чого тобі це навчання. Якщо ти платиш великі гроші, притому не хочеш ходити і потім претендуєш на якусь роботу, то подумай з якими знаннями ти будеш її шукати і який роботодавець захоче такого працівника? В Академію за руку ніхто не приводив, і відповідно контролювати як маленьких дітей ніхто не буде, кожен сам про себе повинен думати. Звикайте бути дорослими і відповідальними.
    3. Предмети і навчання
    План по дисциплінах заявлений шикарний, але абсолютно всього вас вчити ніхто не буде. Деякі технології будуть згадані оглядово, деякі навіть і згадані не будуть. Звичайно спочатку більша увага приділяється основам.
    4. Викладачі
    На форумах дивувались деякі особи побачивши в списку дисциплін "Англійська для програмістів". якщо ви в англійській плаваєте, то вміння викладача + ваше бажання = ви зможете нормально читати технічну літературу в оригіналі, та спілкуватись (але знову все залежить від вас). Основи програмування на С і алгоритмізацію викладали дуже добре.
    5. Робота
    В контракті вказано що Академія в разі успішного закінчення буде рекомендувати різним ІТ-компаніям. Коротше кажучи, вони будуть підкріпляти ваше резюме своїми рекомендаціями, а чи ви влаштуєтесь на роботу залежить лише від того, які знання і вміння ви матимете і як ви себе проявите на співбесіді. Хоча всі, хто здав дипломний проект і випустився - відразу отримали роботу і працюють програмістами.
  •  18-02-2015, 15:00 24889 в ответ на 24812

Глухарьова Вікторія
    1. Плата
    Як для пересічного студента плата за навчання доволі таки немаленька, навіть велика, але для адекватних людей, якщо ти вже платиш цю суму то думай про навчання а не про "відкосити" від пар.
    2. Пари
    На сайтах прочитала в відгуках що можна на пари не приходити. А що дивуватись. Це школа для дорослих (не по віку, а по розуму) людей. Ти сам повинен розуміти для чого тобі це навчання. Якщо ти платиш великі гроші, притому не хочеш ходити і потім претендуєш на якусь роботу, то подумай з якими знаннями ти будеш її шукати і який роботодавець захоче такого працівника? В Академію за руку ніхто не приводив, і відповідно контролювати як маленьких дітей ніхто не буде, кожен сам про себе повинен думати. Звикайте бути дорослими і відповідальними.
    3. Предмети і навчання
    План по дисциплінах заявлений шикарний, але абсолютно всього вас вчити ніхто не буде. Деякі технології будуть згадані оглядово, деякі навіть і згадані не будуть. Звичайно спочатку більша увага приділяється основам.
    4. Викладачі
    На форумах дивувались деякі особи побачивши в списку дисциплін "Англійська для програмістів". якщо ви в англійській плаваєте, то вміння викладача + ваше бажання = ви зможете нормально читати технічну літературу в оригіналі, та спілкуватись (але знову все залежить від вас). Основи програмування на С і алгоритмізацію викладали дуже добре.
    5. Робота
    В контракті вказано що Академія в разі успішного закінчення буде рекомендувати різним ІТ-компаніям. Коротше кажучи, вони будуть підкріпляти ваше резюме своїми рекомендаціями, а чи ви влаштуєтесь на роботу залежить лише від того, які знання і вміння ви матимете і як ви себе проявите на співбесіді. Хоча всі, хто здав дипломний проект і випустився - відразу отримали роботу і працюють програмістами.
  •  25-02-2015, 13:37 24924 в ответ на 24812

Я випускник ІТ-Академії - Працюю на випробувальному терміні на компанії "Спільна справа" в офісі , що не подалік від центрально автовокзалу. На посаді - java developer. За ІТ-Академію можу сказати: позитивне враження, люди всі приємні, процес навчання і стажування не нав’язлий, не напружений а загалом збалансований, умови навчання дуже комфортні.
  •  25-02-2015, 13:38 24925 в ответ на 24812

Я випускник ІТ-Академії - Працюю на випробувальному терміні на компанії "Спільна справа" в офісі , що не подалік від центрально автовокзалу. На посаді - java developer. За ІТ-Академію можу сказати: позитивне враження, люди всі приємні, процес навчання і стажування не нав’язлий, не напружений а загалом збалансований, умови навчання дуже комфортні.
  •  27-02-2015, 18:15 24960 в ответ на 24812

Максим Жук
    Про академію, можна написати, що дала хороші базові знання в області програмування, що забезпечило швидке кар’єрне зростання, впевненість у колективі більш досвідчених програмістів та розуміння подальшого плану розвитку, як спеціаліста. Також спілкування з однодумцями в групі, робота в команді і т. п.
  •  12-01-2017, 13:39 28476 в ответ на 24812

Re: Вінницька ІТ Академія : отзывы и коМарина Гаврилюкмментарии

Доброго дня. Працюю php-розробником в ТОВ "Софт Генерація".

Проходила стажування в ІТ-Академії в період з жовтня 2013 по травень 2014. Завдяки стажуванню отримала досвід в розробці реального проекту і досвід роботи в команді. Після стажування змогла отримати свою першу роботу в IT-компанії.

випуск - 30.05.2014

Ключевые слова:
  •  16-01-2017, 13:11 28494 в ответ на 24812

Re: Вінницька ІТ Академія : отзывы и комментарии

Павло Дудченок

Місце роботи — Epam.  

Посада — Розробник програмного забезпечення.  

Сподобалося - базова підготовка (алгоритми, структури даних), дуже потрібно в майбутній роботі. Багато практичних завдань, багато домашніх завдань, що в цілому вплинуло дуже позитивно на загальну підготовку. Англійська викладалась на досить високому рівні.

Не сподобалося - під час мого навчання в академії навчальний процес був не до кінця продуманий, то, що було заявлено з приводу практики - не було реалізовано. Протягом всього періоду навчання було таке відчуття, що навчальний процес підлаштовувався під учнів. Якось так ))

В цілому - я задоволений навчанням, хоч і не довчився до кінця, так як мене взяли на роботу ще до випуску.

випуск - 23.01.2013

Ключевые слова:
  •  04-08-2017, 16:59 29385 в ответ на 24812

Написав Валерій:
    Я працював економістом в банку та бухгалтером на підприємстві - не сподобалось і не було перспективи розвитку, і тоді вирішив змінити свою долю і обрав Вінницьку ІТ-Академію. Вчився на програміста рік (травня 2016 - травень 2017). Я обрав цю професію, бо вона пов`язана з постійним розвитком та вдосконаленням. Можу впевнено сказати, що академія - кращий заклад в Вінниці з подібним напрямком навчання. Найбільше мені сподобалась правильна структурованість навчального процесу і відсутність непотрібних предметів(як в державних вузах). Роботу PHP developer я отримав ще до закінчення навчання, і зараз працюю в компанії Soft Generation. Раджу академію тим, хто готовий плідно працювати заради своєї мрії.
  •  27-08-2018, 14:27 31857 в ответ на 24812

Re: Вінницька ІТ Академія : отзывы и комментарии

До вступу в Академію займався підприємницькою діяльністю (досі займаюсь). 
    Обрав Вінницьку ІТ-Академію, оскільки було багато вільного часу, вирішив спробувати себе в ІТ-сфері і так вийшло, що попередньо пройшовши співбесіду потрапив в ІТ-Академію. Незважаючи на повну відсутність знань в сфері ІТ, академія спромоглася надати мені хорошу базу для подальшого працевлаштування.
    Викладачі практики-програмісти - молодці, оскільки завжди знаходили час для студентів. Навчалися командній роботі на багатьох проектах Академії, але найбільший досвід отримав завдяки роботі на реальному проекті.
    З мінусів можна вважати незрозумілі підходи в навчальному процесі, до яких іноді було важко пристосуватися. Робота розробника не заважає мені займатися підприємницькою діяльністю і подобається тим, що я постійно в стані розвитку.
    Хочу подякувати всім без виключення викладачам та адміністрації за здобуті знання і можливість працевлаштуватися.
Показать как RSS feed в формате XML

www.4motors.com.ua/liqui-moly-top-tec-4200-5w-30-vw-skoda-audi-seat.html

бесплодие лечение
Письмо администрации Размещение рекламы Правила