Ольга Михайлівна: отзывы и комментарии

Последнее сообщение 05-08-2013, 12:22 от DENISpetrov. 29 ответов.

Страница 1 из 2 [Всего 30 записей]   1 2 »
Сортировать: Предыдущий Следующий
  •  04-06-2010, 20:36 7728

В этой теме обсуждается Ольга Михайлівна.
  •  04-06-2010, 20:36 7729 в ответ на 7728

Ольгу Михайлівну мені порадила суcідка,яка в минулому році на ЗНО набрала 189 балів.Свій результат я ще не знаю,але радію,що лише 8 помилок з 76 запитань.Для мене це вже перемога. Ольго Михайлівно,ви найкраща ! Я дуже вдячна вам за все,з жодним репетитором мені не було так цікаво та легко,як з вами.Буду за вами сумувать :(
  •  04-06-2010, 20:41 7730 в ответ на 7728

P.S. це Лєна з Осокорків ! :)
  •  15-09-2010, 23:10 8703 в ответ на 7728

Це найкращий репетитор з тих,які у мене були.Я не просто гарно вивчила українську мову,склала на 186,5 ЗНО,я ще й полюбила мову,почала нею розмовлять з батьками,друзями.Зошит-конспект,який я вела 2 роки на ваших заняттях,мені ще й в університеті знадобився на українській діловій мові,цей зошит безцінний.Дякую вам за все.Часто згадую наші уроки.
  •  17-09-2010, 15:50 8727 в ответ на 7728

Добрый день.Моя дочь занималась с Ольгой Михайловной на протяжении двух лет (10-11 классы).Мы остались очень довольны качеством ее преподавания и нашими результатами на внешнем тестировании.Замечательный преподаватель и прекрасный человек.Спасибо вам большое.
  •  22-09-2010, 15:01 8770 в ответ на 7728

Ольга Михайлівна - найкращий репетитор! Я дуже добре здала тести при вступі до коледжу, хоча часу для підготовки було мало( всього лише місяць ). Дуже вам вдячна!
  •  16-12-2010, 20:27 9525 в ответ на 7728

Ольга Михайлівна чудовий репетитор!!! Насправді бездоганно володіє матеріалом і викладає у доступній формі) Окрім того її заняття легкі та позитивні)
    Дякую за все:) !!!
    Аня( більярд) (як у телефонній книжці) =))))
  •  29-12-2010, 15:39 9626 в ответ на 7728

Ольга Михайлівна просто супер ! Я почала з нею займатися з серпня і за цей семестр в мене вийшло 9 балів,а завжди було 6-7 ! Тепер я хочу за рік 10 ))))))))) Вона пояснює все дуже гарно,свій предмет знає на високому рівні. Завжди в хорошому настрої і уважна. Мені з нею все легко і просто. Я вам дуже дякую !!!! Ваша Маша з Печерська.
  •  21-04-2011, 15:41 10631 в ответ на 7728

Очень благодарна Ольге Михайловне за тот труд, знания и терпение,которые она вкладывает в работу с моим ребенком.За очень короткое время сын повысил свой уровень знаний,ездит на занятия с удовольствием.Преподаватель с большой буквы.Дай Бог вам всего самого лучшего.
  •  12-05-2011, 19:19 10726 в ответ на 7728

Подписываюсь под каждым отзывом.Репетитор классный.
  •  21-05-2011, 21:40 10786 в ответ на 7728

Ольга Михайлівна рік готувала мене до зовнішнього оцінювання та переказу,вона все дуже гарно пояснює,можна навіть сказать,що розжовує теми.На жаль,наша вчителька в гімназії так не пояснює.Ольга Михайлівна терпляча,вимоглива до свого предмета,відкрита,щира,хороший психолог.Мені подобається,як вона вміло поєднує в собі строгого,вимогливого вчителя та хорошого друга.А ще завжди гостинна.Дуже рада,що потрапила до неї. Ольга Михайлівна,дякую вам за все ! Я Вас люблю та поважаю ! Яннуся П. :)
  •  09-08-2011, 15:52 11310 в ответ на 7728

Дякую Ользі Михайлівні за знання, які вона дала моєму синові, учневі 9-го класу, який прийшов до О.М. у грудні 2010 року з дуже слабенькими знаннями (5 б.), а через пів-року здав випускний іспит у школі (САМ) на 9 балів і вступний до коледжу теж на 9 балів! Цей результат говорить сам за себе. Дуже позитивний, хоча і вимогливий викладач! Мама Віті.
  •  12-08-2011, 18:37 11354 в ответ на 7728

Дуже вдячна Ользі Михайлівні за знання, які здобула протягом року, за успішно складений тест з української мови (197 балів) та за чудове ставлення і професійний підхід до мене, як до учениці. Завжди порівнювала уроки Ольги Михайлівни з іншими репетиторами і просто не знаходила їй рівних. Всі ті прості і доступні конспекти, я впевнена, стануть мені у пригоді в майбутньому. Але головне - це знання. Раджу всім учням, які шукають собі репетитора, саме Ольгу Михайлівну))
    P.S. Рада, що познайомилася з Вами. Буду намагатися і надалі підтримувати стосунки*
  •  04-09-2011, 10:46 11548 в ответ на 7728

Наше знакомство с Ольгой Михайловной произошло около двух лет назад благодаря этому сайту.Тогда мы искали репетитора для сына. С первого знакомства поняли,что это то,что нам надо. Сын год занимался с Ольгой Михайловной,подтянул украинский язык с 6 баллов до 9 ,а литературу с 8 до 10 баллов. На протяжении года мы меняли физика и математика,и как здесь написали "всегда сравнивали Ольгу Михайловну с другими репетиторами".Мы очень благодарны Ольге Михайловне за терпение и знаний вложенные в сына. Внешнее тестирование сын написал на 187 (сочинение на 21.5 !!!) . Сейчас он студент КПИ,поступил сам.В этом году с Ольгой Михайловной начала заниматься моя племянница,она очень довольна уроками и отношением к ней и к предмету. Мы очень благодарны Вам,Ольга Михайловна !!! Спасибо Вам за все !
  •  14-09-2011, 16:55 11689 в ответ на 7728

Доброго дня всім.Мій син,випускник 2011 року, 7 місяців готувався з Ольгою Михайлівною до зовнішнього незалежного оцінювання.Зразу сподобалось,що Ольга Михайлівна на першому уроці розказала нам план роботи на рік,що кожного уроку були 3 нові теми,на домашнє завдання обов"язкове написання твору.Все контролювалось і перевірялось,чітка дисципліна щодо уроків.Ніяких поблажок.Мені,як мамі,це дуже подобалось.Вже після декількох місяців син підняв бал (з 6 до 8-9).За рік вийшло 9 балів. Незалежне оцінювання він написав на 184,5,для нас це прекрасний результат,бо без цих занять не було б і 124.Тепер син студент 1 курсу.Ми дуже раді та задоволені результатом.Без Ольги Михайлівни ми б не справились.Дякуєм ! З повагою Тетяна,мама Олександра з Дарниці.
Страница 1 из 2 [Всего 30 записей]   1 2 »
Показать как RSS feed в формате XML

gtx 1070 цена украина

www.designedby3d.com/shop/mccree-revolver/

www.xn--e1agzba9f.com
Письмо администрации Размещение рекламы Правила