Предлагаю обсудить...

Последнее сообщение 03-11-2009, 0:46 от Kalif. 7 ответов.

Сортировать: Предыдущий Следующий
  •  30-10-2009, 5:28 6592

Предлагаю обсудить...

Интересную вещь нашла, я бы сказала, полезную. Чтоб долго не расписывать http://ampire.info/board/15499.aspx

Я думала, сейчас все себя выборам посвящают [:-D]

Раз собираются такие люди, значит очередная волна кризиса не за горами. В силу своего развития и понимания нынешней ситуации, также задаюсь вопросом, а в силах ли нам помочь НАТО, ЕС, ОБСЕ, ОЧЕС? 

•  31-10-2009, 17:58 6597 в ответ на 6592

Re: Предлагаю обсудить...

Почитал. Ну, что сказать, дай Бог чтоб они что-то придумали, а то кризис рушит всю перспективу в жизни.

Также, я был приятно удивлён, что Украина Фонд«Open Ukraine», стоит на ряду с такими представителями других стран, которые внушают доверие и заставляют верить в лучшее.

•  01-11-2009, 21:34 6604 в ответ на 6597

А как, конечно мы будем и просто должны принимать участие в такого рода сборах, вернее, форумах.  Я считаю, что этот фонд делает великое дело для страны, а если ещё и удастся достичь поставленных целей которые будут рассматриваться в процессе, Open Ukraine или как правильно, станет широко известным за пределы нашои неньки.
  •  02-11-2009, 21:14 6606 в ответ на 6592

Предлагаю обсудить...

Кстати... Вот ещё кое-что интересненькое появилось...Оказывается в рамках этого ФОРУМА 6 ноября будет проводиться Веб-Конференция на тему «Глобальна криза формує новий світ?» ... Эта Чат-Конференция будет проводиться с достаточно интересным человеком,а именно с Николасом Коачаном... Это британский журналист и економический обозреватель... Хорошо то,что ему можно задать волнующие нас вопросы....  Думаю,что от этого человека мы услышим достойный ответ...

Кому будет интересно вот страничка,где можно задать свой вопрос http://ksf.openukraine.org/ua/2009/press/news/chat_with_nick_kochan :)

Долой КрИзИс!!!)))))))))

•  03-11-2009, 0:34 6607 в ответ на 6606

Интересно, а можно как-то туда пробиться, хочется соприсутствовать вживую, посмотреть весь этот процесс.

Чего-то не публикуется следущее сообщени, пишу редактируя это:)

Попасть таки можно оказывается на этот форум, вход для простых смертных таки открыт:)  Только через викторину, о которой почему-то ничего не сказал этот анонимус.

1 місце - запрошення на ТРЕТІЙ КИЇВСЬКИЙ БЕЗПЕКОВИЙ ФОРУМ «Світова криза: безпекові виклики та наслідки для ширшої Європи» з компенсацією витрат на проїзд та проживання. 

2, 3 місця – література з питань міжнародних відносин, світової політики та географії. 

4-10 місця – заохочувальні призи.

Для того, щоб прийняти участь у Інтернет-вікторині всім бажаючим необхідно зареєструватися за адресою [email protected] до 03 листопада 2009 до 10:00 (надіслати лист, зазначивши ПІБ, адресу для поштового листування, електронну адресу, контактний телефон, ВНЗ або місце роботи та регіон). Головним завданням Інтернет-вікторини є тест із 12 запитань на тему «Новочасні безпекові виклики та наслідки світової фінансової кризи для Європи». 04 листопада 2009 року о 19:00 всі учасники, що попередньо зареєструвалися, отримають електронний лист з конкурсним пакетом запитань. Необхідно максимально вірно та швидко відповісти на запитання та надіслати їх на адресу [email protected]  до 04 листопада 2009 до 21:00. Результати Інтернет-вікторини будуть оголошені 05 листопада 2009 о 19:00. Прийом апеляцій буде проводитися до 06 листопада 2009 року до 10:00. 06 листопада 2009 о 19:00 будуть оголошені офіційні переможці Інтернет-вікторини.

•  03-11-2009, 0:46 6610 в ответ на 6606

Я тут справки навёл кое-какие, пробиться туда таки можно, А чего тогда не упомянули о викторине?!

1 місце - запрошення на ТРЕТІЙ КИЇВСЬКИЙ БЕЗПЕКОВИЙ ФОРУМ «Світова криза: безпекові виклики та наслідки для ширшої Європи» з компенсацією витрат на проїзд та проживання. 2, 3 місця – література з питань міжнародних відносин, світової політики та географії. 4-10 місця – заохочувальні призи.            Для того, щоб прийняти участь у Інтернет-вікторині всім бажаючим необхідно зареєструватися за адресою [email protected] до 03 листопада 2009 до 10:00 (надіслати лист, зазначивши ПІБ, адресу для поштового листування, електронну адресу, контактний телефон, ВНЗ або місце роботи та регіон). Головним завданням Інтернет-вікторини є тест із 12 запитань на тему «Новочасні безпекові виклики та наслідки світової фінансової кризи для Європи». 04 листопада 2009 року о 19:00 всі учасники, що попередньо зареєструвалися, отримають електронний лист з конкурсним пакетом запитань. Необхідно максимально вірно та швидко відповісти на запитання та надіслати їх на адресу [email protected]  до 04 листопада 2009 до 21:00. Результати Інтернет-вікторини будуть оголошені 05 листопада 2009 о 19:00. Прийом апеляцій буде проводитися до 06 листопада 2009 року до 10:00. 06 листопада 2009 о 19:00 будуть оголошені офіційні переможці Інтернет-вікторини.

•  04-11-2009, 0:55 6611 в ответ на 6607

Та ну, вы что, туда, если и попадёшь так голым только, чтоб милиция видела, что у тебя нет никаких намёков на оружие:-) Столько известных миру личностей будет присутствовать …

Проще свои вопросы оставить для web-конференции

У п’ятницю, 06 листопада 2009 року, відбудеться чат-конференція на тему «Глобальна криза формує новий світ?»

http://ksf.openukraine.org/ua/2009/press/news/chat_with_nick_kochan.
  •  10-11-2009, 11:01 6622 в ответ на 6611

грипп и тут постарался, да что ж такое?! как-то затихло всё, я в ожидании, а тут: Фонд «Open Ukraine» з прикрістю повідомляє, що ТРЕТІЙ КИЇВСЬКИЙ БЕЗПЕКОВИЙ ФОРУМ «Світова криза: безпекові виклики та наслідки для ширшої Європи», який мав відбуватися у Києві 12-13 листопада 2009 року, ВІДМІНЯЄТЬСЯ через епідемічну ситуацію в Україні та у зв’язку з відповідними рішеннями українських державних органів управління.
Показать как RSS feed в формате XML