Ответ на существующее сообщение

Сообщение, на которое Вы отвечаете: Re: Українська академія друкарства: отзывы и комментарии

Anonymous написал следующее в 27-02-2018 2:43:

у них зараз кафедра мистецка поділилися на дві, бо студентів дуже багато. На одній кафедрі було близько 500 студентів і 30 викладачів. Кафедра станкової графіки більше зашкарубла залишилася, а дизайнери - пластичніші і прогресивніші. Вчитися треба з першого курсу багато.

Про виставки - правда. Їздять і студенти, і викладачі. А ще - свої роботи дизайнерські патентують, виставляюь роботи на Стоках, на Бехансі! Багато хто працює з другого курсу. За спеціальністю. Бо робота завжди є.

Щотижня проводять додатковий позаурочний Вечірній рисунок і вільні лекції, на які приходять також з інших навчальних закладів. Хлопці з нашої фірми ходили слухати кілька - про розробку персонажів для анімації, про дизайн коміксів і ще якісь.

Кафедри ведуть сторінки на Фейсбуці. Легко знайти за ніками "Георгій Нарбут", "Book Graphik", "Кафедра графічного дизайну Академії друкарства" і групи "Дизайн фАРТ_ух", "Вечірній рисунок", ще якісь інші....

Наша фірма з випускниками дуже співпрацює, бо випускники добре знають технологію, вимоги до поліграфії і мультимедіа. Ми задоволені. 


   
Ключевые слова (через запятую)
Введите буквенно-цифровой код, указанный на картинке: