Юрченко Олена : отзывы и комментарии

Последнее сообщение 21-07-2018, 15:32 от khrystyna_d. 4 ответов.

Сортировать: Предыдущий Следующий
  •  08-08-2017, 21:13 29399

В этой теме обсуждается .
  •  08-08-2017, 21:13 29400 в ответ на 29399

Я дуже рада, що почала займатись норвезькою мовою саме з Оленою. При виборі репетитора, для мене було важливо яка у неї/нього вимова, адже заняття з репетитором передбачають розвиток мовлення учня іншою мовою. І, почувши, як говорить Олена,я одразу зрозуміла, що хочу говорити так само як вона. Олена професійно підходить до занять. Крім того, вона вміє ясно та чітко пояснювати правила. Лекції завжди цікаві та різноманітні. Олена розповідає про різні нюанси розмовної мови - це те, що не завжди можна знайти в підручниках. Більше того, вона ділиться знаннями не тільки про мову, але і про культуру та взагалі життя в Норвегії. З Оленою легко навчатись, вона вміє знайти підхід до учня. Результатами наших занять я дуже задоволена :)
  •  27-05-2018, 21:01 30995 в ответ на 29399

Вивчаю норвезьку з Оленою півроку. Заняття завжди змістовні та цікаві. Олена не тільки навчає мови, але й ділиться власним досвідом спілкування з носіями мови. Приємно та легко вивчати норвезьку з професіоналом.
  •  21-07-2018, 15:31 31459 в ответ на 29399

Ми займаємося з Оленою норвезькою 3 місяці, які були досить результативними, на мою думку. Мені подобається те, що заняття структуровані і підлаштовані під "проблемні місця" учня.
    Великий плюс для мене також дуже хороша вимова Олени. І також коментарі щодо того, як кажуть і як не кажуть норвежці.
    Дякую :)
  •  21-07-2018, 15:32 31460 в ответ на 29399

Ми займаємося з Оленою норвезькою 3 місяці, які були досить результативними, на мою думку. Мені подобається те, що заняття структуровані і підлаштовані під "проблемні місця" учня.
    Великий плюс для мене також дуже хороша вимова Олени. І також коментарі щодо того, як кажуть і як не кажуть норвежці.
    Дякую :)
Показать как RSS feed в формате XML

www.winnerlex.com.ua/nashi-uslugi/sudebnaya-praktika/vzyskanie-dolgov

https://seotexts.com/rerayt/

отчет о практике
Письмо администрации Размещение рекламы Правила