Шукаю репетитора з німецької мови

Последнее сообщение 23-10-2016, 14:04 от katnik. 44 ответов.

Страница 3 из 3 [Всего 45 записей]   « 1 2 3
Сортировать: Предыдущий Следующий
  •  19-03-2012, 21:31 13214 в ответ на 13212

Re: Шукаю репетитора з німецької мови

Пані Зоряна, 

Є дівчинка 14 років, Київ, живемо коло м. "Дружби народів". У дитини рівень німецької десь 6-7 клас. В школі у 8-класі, зараз німецької в школі немає. Вчителі буди (два осанніх - непрофесіонали в цій справі, хоча знавці, старші студенти і одразу після ун-ту), але їй потрібен вольовий, щоб примушував, оскільки в іншому разі вона просто "сідає на голову". 

Якщо маєте певний талант лідера і є активні по життю, то можна організувати навчання. 

Дякую за відповідь.

Володимир

тел.: 095 441 97 08 

Ключевые слова:
  •  27-06-2012, 15:33 13937 в ответ на 1045

Я шукаю пропозицій роботи перекладача і викладача з німецької на українську і російську мову, а також навпаки, офіс-менеджера, робота вдома і т. д.
    Я можу бути представником всіх європейських, перш за все німецькомовних фірм в Україні.
    Маю комп'ютер, підключення до інтернету. Мене звати Михайло, навчався 7 років на університеті Відня, Австрія, маю диплом магістра Віденського університету,
    магістр теології.

Великий досвід роботи як усних, так і письмових перекладів різної тематики і складності, велика база контактів з німецькомовними замовниками, вузами і структурами, транспортно-логістичними і експедиційними фірмами, працюю у відділі транспорту, експедиції і логістики.
    Працюю позаштатним перекладачем німецької мови у відділі туризму
    .

При необхідності розгляну можливість репетиторства.

Мій контактний телефон +38 (0) 93 655 92 90, +38 (0) 50 500 80 57

Дякую, Михайло.

Моя електронна адреса: [email protected]

Володію українською, російською і німецькою мовами.

P.S. Розгляну інші цікаві пропозиції роботи.

З повагою Михайло 
    Ключевые слова:
  •  27-06-2012, 15:34 13938 в ответ на 1473

Я шукаю пропозицій роботи перекладача і викладача з німецької на українську і російську мову, а також навпаки, офіс-менеджера, робота вдома і т. д.
    Я можу бути представником всіх європейських, перш за все німецькомовних фірм в Україні.
    Маю комп'ютер, підключення до інтернету. Мене звати Михайло, навчався 7 років на університеті Відня, Австрія, маю диплом магістра Віденського університету,
    магістр теології.

Великий досвід роботи як усних, так і письмових перекладів різної тематики і складності, велика база контактів з німецькомовними замовниками, вузами і структурами, транспортно-логістичними і експедиційними фірмами, працюю у відділі транспорту, експедиції і логістики.
    .

Дякую, Михайло.

З повагою Михайло 
    Ключевые слова:
  •  27-06-2012, 15:35 13939 в ответ на 3988

магістр теології.

.

Дякую, Михайло.

З повагою Михайло 
    Ключевые слова:
  •  21-09-2013, 18:43 20640 в ответ на 1045

Normal 0 21 false false false UK X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

Normal 0 21 false false false UK X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

Пропоную цікаві, ефективні і доступні для розуміння заняття для дітей різного віку, молоді та дорослих: допомога у виконанні домашніх завдвнь, ., розв’язання тестів та контрольних робіт, підготовка до ЗНО і т.д.   Індивідуальний підхід, для маленьких діток - ігрова форма навчання Розробка індивідуальних програм навчання для покращення якості знань на усіх рівнях. Приділяю увагу усім важливим аспектам вивчення мови,вивченню граматики, велику увагу звертаю на усне та писемне мовлення та збагаченню словникового запасу, сприймання мови на слух, а  особливу увагу приділяю грамотно коректному розмовному рівню Працюю за сучасними німецькими та українськими навчальними посібниками, аудіо- та відеоматеріалами Охоче допоможу усім бажаючим вивчати німецьку мову чи вдосконалити свої знання Звертайтесь :) 0976693694

/* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Обычная таблица"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri","sans-serif"; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-theme-font:minor-fareast; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:"Times New Roman"; mso-bidi-theme-font:minor-bidi;} /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Обычная таблица"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri","sans-serif"; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-theme-font:minor-fareast; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:"Times New Roman"; mso-bidi-theme-font:minor-bidi;}
  •  10-09-2014, 16:51 23950 в ответ на 1045

Доброго дня, я можу допомогти Вашій дитині вдосконалити мову, навчаюсь в ЛНУ ім. Франка , німецька мова та література, звертайтесь за телефоном 0958390205. Ціна за домовленністю;)
  •  22-10-2014, 22:47 24168 в ответ на 13938

Михайле, мене звати Ліна. Мені потрібно підятягнути німецьку з А1 до B2-С1, щоб здати TestDAF Планую вступати в Австрію або Німеччину. Живу в Солом`янському районі, вул. Василенка. Можу їздити, якщо ви знаходитесь десь поряд. Два уроки в тиждень буде достатньо. Цікавить ціна!)
  •  13-03-2015, 0:32 25012 в ответ на 13214

Привіт. Я в вільний час вивчаю німецьку мову , так як ще зі школи не заладилося з ним. Знайомих репетиторів у мене не було, тому знайшла через інтернет тут http://repetitor.org.ua/repetitory/nemeckiy-yazyik . Менеджери порадили Витвицьку Наталію Юріївну. Вона майстер своєї справи,якщо потрібно звертайтеся до неї, не прогадаєте.
  •  22-04-2015, 21:45 25205 в ответ на 1045

Re: Як і де знайти репетитора з німецької мови

Потрібен хороший репетитор з німецької мови? Ось непоганий сайт для того, щоб  знайти гідного вчителя: http://buki.com.ua/tutors/nimetska-mova/ Обирайте місто, у якому проживаєте, і анкети тих репетиторів, дані яких вам подобаються найбільше. Головний критерій - ваші побажання. Домовляйтеся на рахунок часу і місця уроків, кількості занять  у тиждень і спостерігайте за тим, як ваша дитина розвивається! Дуже добре з вашого боку турбуватися про якість освіти вашої дитинии вже зараз. Особливо це стосується іноземних мов: чим раніше почнете, тим краще. Репетитор врахує теперішній рівень знань дитини з німецької мови та створить таке навантаження, шоб ваша донька отримувала задоволення від занять.Ви можете контактувати із менеджером, щоб дізнатися деталі. Успіхів у навчанні вам і вашій донечці!
    Ключевые слова:
  •  07-08-2015, 19:10 25877 в ответ на 1045

Пропоную цікаві, ефективні і доступні для розуміння німецької мови заняття для дітей різного віку, молоді та дорослих, а також послуги ПЕРЕКЛАДУ. Вільно володію мовою. Маю досвід навчання учнів різного рівня знань. Приділяю увагу усім важливим аспектам вивчення мови,а особливо живому спілкуванню. Підготовка до іспитів  та здача міжнародних тестів  Пропоную наступні курси: а)підготовка до школи; б) навчання для загального розвитку, здобуття елементарних знань та навичок читання, спілкування та письма; в) поглиблене навчання, що зокрема включає читання мовою оригіналу, аудіювання і т.д.; г) допомога у навчанні (працюємо виключно за шкільною програмою!); д) підготовка до ЗНО За детальною інформацією звертайтесь за телефоном  0984485096

•  12-11-2015, 7:37 26513 в ответ на 1045

Я викладач нім.мови. працюю на кафедрі німецької мови. Маю достатній досвід репетиторства.

Мови:  німецька, англійська,

Свиридюк  Віра  петрівна

Ключевые слова:
  •  09-03-2016, 13:26 27108 в ответ на 1045

Доброго дня! Якщо ще комусь потрібен репетитор німецької, можу запропонувати перелік: http://buki.com.ua/tutors/nimetska-mova/Kharkiv/ На  сайті можн абудь-яке місто вибрати і предмет любий. Досить легко орієнтуватись. Коли я к ЗНО по математиці готувались, мені дуже допомогли заняття. Ну, якщо треба, звертайтесь 
    Ключевые слова:
  •  05-08-2016, 15:32 27699 в ответ на 1045

Спробуйте знайти репетитора з німецької мови на цьому сайті http://repetitor.org.ua/uk
  •  05-09-2016, 23:38 27881 в ответ на 27699

Доброго дня, ви ще шукаєте репетитора з німецької мови? 
  •  23-10-2016, 14:04 28130 в ответ на 27699

defkiller:
    Спробуйте знайти репетитора з німецької мови на цьому сайті http://repetitor.org.ua/uk

На этом сайте реально классные репетиторы) Я себе нашла там преподавателя и очень довольна))

Страница 3 из 3 [Всего 45 записей]   « 1 2 3
Показать как RSS feed в формате XML

читать дальше budmagazin.com.ua

У нашей фирмы полезный веб портал с информацией про Гидробарьер армированный.
agroxy.com