Ольга Михайлівна: отзывы и комментарии

Последнее сообщение 05-08-2013, 12:22 от DENISpetrov. 29 ответов.

Страница 2 из 2 [Всего 30 записей]   « 1 2
Сортировать: Предыдущий Следующий
  •  23-09-2011, 14:15 11793 в ответ на 7728

Моя дитина шестикласник почала ходити на заняття з серпня цього року,за півтора місяці ми вже побачили зміни в рівні знань.Навчальний рік почався з хороших оцінок (10-11 балів),вчителька в школі постійно хвалить дитину.Ольга Михайлівна-прекрасний,професійний вчитель.Моя дитина в захваті від неї,завжди лише хороші слова про Ольгу Михайлівну та про уроки.Дуже дякуємо Вам.
  •  17-10-2011, 12:51 11926 в ответ на 7728

Ольга Михайлівна дуже сильний репетитор,бо вона все пояснює чудово,завжди в хорошому настрої та позитивна,вимоглива до предмета,все контролює: попередні теми,твори, домашнє завдання. І мені це дуже подобалось,бо я не мала шансів схалтурити :)))))) . Я займалася майже 2 роки,починаючи з десятого класу.За цей час укр. мову з 7 балів підтягнула до 11. А ЗНО здала на 194 та вступила на бюджет у КНЕУ. Я дуже рада,що познайомилась з вами,Ольго Михайлівно,що ви мій Вчитель, Друг, Психолог !!! Всім раджу Ольгу Михайлівну.
  •  08-12-2011, 22:29 12206 в ответ на 7728

Раніше сонечка встає,
    пізніше всіх лягає,
    закохана вона в дітей
    і добре серце має.

Для неї мова – рідний дім,
    за втіху всі уроки.
    Дарує учням залюбки
    найкращі свої роки.

Для неї учні – цілина,
    яку треба підняти.
    І люблять дуже її всі,
    вона для них, як мати.

І вчить вона їх розмовлять,
    читати і писати.
    Любити край свій дорогий,
    достойним його стати. Допоки сонце світить з висоти,
    Щебечуть птахи, зацвітають квіти,
    Ми Вам життям бажаєм твердо йти,
    І дням наступним від душі радіти!
    Хай щастя завжди супроводить Вас,
    Людська повага й шана не минають,
    А вашу мрію й працю повсякчас,
    Мій вчителю,лиш визнання вінчають! З повагою,учениця 2011 року Марина Сорока.
  •  08-07-2012, 17:58 14013 в ответ на 7728

Ольга Михайлівна чудовий репетитор! Мені дуже подобається, що вона насправді бездоганно володіє матеріалом і викладає у доступній формі, а не з замахами на академіка))) Ваші заняття легкі та позитивні.
    Дякую за все:) А особливо за мій результат ЗНО - 193 бали))
    Дякую, Ольго Михайлівно))
    P.S. Оля =^.^=
  •  08-07-2012, 19:14 14015 в ответ на 7728

Кращий репетитор. Бездоганно і зрозуміло викладає матеріал. Уроки проводить із задоволенням. Дякую вам дуже за ті знання, що ви вклали, за терпіння та сили, що витратили..
  •  09-07-2012, 12:48 14021 в ответ на 7728

Ольга Михайлівна - одна з найкращих репетиторів, з якими я займалася. Вона дуже доброзичлива і товариська. Дуже любить свою справу, а це одне з найважливіших у роботі вчителя. Усю інформацію вона дуже доступно подає и пояснює. За 4 місяці уроків в Ольгою Михайлівною, я дізналася більше ніж у школі за 11 років! Тож усім раджу саме її.
  •  04-09-2012, 17:54 15072 в ответ на 7728

Я почав готуватись до здачі ЗНО 2012 з Ольгою Михайлівною ще з середини літа 2011 року. Набрав 184,5 б. враховуючи те, що домашні завдання, які задавала мені Ольга Михайлівна, за браком часу, виконував не систематично. Але Ольга Михайлівна так просто і доступно все пояснює на заняттях, що забути матеріал просто неможливо. Здати ЗНО на 200 балів дуже просто, якщо займатися з цим репетитором і виконувати всі її вимоги щодо д/з. Також потрібно й достатньо часу (мінімум з вересня), бо за короткий термін засвоїти матеріал буде неможливо.

Ольго Михайлівно! Дуже вдячний Вам за Ваш високий професіоналізм, легкі та приємні заняття (3 години пролітали просто непомітно ), за Вашу турботу та доброту.

Всім рекомендую цього репетитора !!!
    Максим ( із Житомирської :) )
  •  27-09-2012, 19:49 15344 в ответ на 7728

Хочу висловити ВЕЛИКУ ПОДЯКУ нашому найкращому репетитору - Ользі Михайлівні ! Син задоволений приходить з її занять, почав краще вчитися у школі по укр. мові, і , що мене найбільше вразило, -- почав говорити українською ! ЇЇ заняття цікаві, гарно підіброні методично, бо сам вчитель, але англійської мови. Я дуже уважно підбирав репетитора для сина і - вибрав НАЙКРАЩОГО. Дякую Вам, за турботу, мудрість слова, щирість, вміння правильно підійти педагогічно до дитини ! Тепер я всім раджу і буду радити на майбутнє лише цього прекрасного викладача! З повагою, вдячний Батько Сергій та син Назар!!!
  •  04-07-2013, 18:50 19598 в ответ на 7728

Навчаючись у школі я ніколи не думала, що українська мова - легкий предмет. З того часу як я почала займатися з Ольгою Михайлівною все змінилося.. Я можу легко погодитися з багатьма вище зазначеними словами про те, що вона - чудовий репетитор та й просто професіонал. Але для мене найголовнішим залишилося те, що Ольга Михайлівна - чудова та розуміюча людина. Її слова завжди знайдуть ключик до кожного серця.
  •  16-07-2013, 14:21 19789 в ответ на 7728

Ольга Михайлівна для мене найкращий вчитель!!! Це не просто репетитор,а психолог і просто хороша людина,яка завжди підтримає! Я взагалі спортсменка і дуже рідко відвідувала школу,тому мені було необхідно готуватися з репетитором до зно! Я гадала,що більше 140 балів не напишу,завдяки вчителю написала на 180)! Ольга Михайлівна пояснює не просто правила української мови,писання....а і правильне написання переказів,творів,як правильно вразити свою думку!!!Кожний урок я вивчала щось нове для мене,цікаве! Йшла на заняття з великим бажанням!! Для мене вона просто ЕТАЛОН вчителя!!!! Дуже дякую Вам і сумую!!!😔😘
  •  16-07-2013, 14:22 19790 в ответ на 7728

Ольга Михайлівна для мене найкращий вчитель!!! Це не просто репетитор,а психолог і просто хороша людина,яка завжди підтримає! Я взагалі спортсменка і дуже рідко відвідувала школу,тому мені було необхідно готуватися з репетитором до зно! Я гадала,що більше 140 балів не напишу,завдяки вчителю написала на 180)! Ольга Михайлівна пояснює не просто правила української мови,писання....а і правильне написання переказів,творів,як правильно вразити свою думку!!!Кожний урок я вивчала щось нове для мене,цікаве! Йшла на заняття з великим бажанням!! Для мене вона просто ЕТАЛОН вчителя!!!! Дуже дякую Вам і сумую!!!😔😘
  •  17-07-2013, 13:31 19814 в ответ на 7728

Ольга Михайлівна,велике вам дякую за вашу працю,адже саме з вами мені вдалося гарно написати ЗНО з української мови та літератури. Завдяки вашим урокам мені вдалося вдосконалити свої теоретичні та практичні знання. Дякую за терпіння та гарний настрій на кожних уроках,незважаючи на ранкові заняття.
    Зараз я з усмішкою згадую усі секрети,які ми обговорювали)
    Гадаю,що ви зрозуміли та запам'ятали,хто такий Ігор)
    Ще раз ВЕЛИКЕ ДЯКУЮ!!!

А для всіх,хто в пошуках репетитора,то Ольга Михайлівна-вдалий вибір)По собі скажу,що це не просто викладач,це людина,яка впевнено зможе підняти рівень рідної мови для вас або вашої дитини)
  •  17-07-2013, 13:32 19815 в ответ на 7728

Ольга Михайлівна,велике вам дякую за вашу працю,адже саме з вами мені вдалося гарно написати ЗНО з української мови та літератури. Завдяки вашим урокам мені вдалося вдосконалити свої теоретичні та практичні знання. Дякую за терпіння та гарний настрій на кожних уроках,незважаючи на ранкові заняття.
    Зараз я з усмішкою згадую усі секрети,які ми обговорювали)
    Гадаю,що ви зрозуміли та запам'ятали,хто такий Ігор)
    Ще раз ВЕЛИКЕ ДЯКУЮ!!!

А для всіх,хто в пошуках репетитора,то Ольга Михайлівна-вдалий вибір)По собі скажу,що це не просто викладач,це людина,яка впевнено зможе підняти рівень рідної мови для вас або вашої дитини)
  •  17-07-2013, 14:13 19818 в ответ на 7728

Велике вам дякую за вашу працю. Було дуже важко вчитися,але результат виправдав усі сподівання.
    Легкий матеріал для сприйняття,але великий акцент робиться на самостійне опрацювання.
    Ольга Михайлівна знає свою роботу,адже не ми перші,не ми останні. Її досвід допоміг кожному,хто в неї вчився,гарно написати ЗНО.
    Хоч і важко було на уроках,але без сміху та гарного настрою піти від вас просто неможливо)
    Ви чудова людина і гарний репетитор!
  •  05-08-2013, 12:22 20021 в ответ на 7728

Ольга Михайлівна ми з Аліною Вам вдячні за отриманні знання які допомогли при вступі до коледжу!!!
Страница 2 из 2 [Всего 30 записей]   « 1 2
Показать как RSS feed в формате XML

https://pills-generic.com

agroxy.com/prodat/jachmen-102/harkovskaya-obl

agroxy.com