Ейдетика - найефективніший метод вивчення іноземної мови

Последнее сообщение 29-12-2012, 21:35 от Anonymous. 0 ответов.

Сортировать: Предыдущий Следующий
  •  29-12-2012, 21:35 16595

Ейдетика - найефективніший метод вивчення іноземної мови

Normal 0 false false false RU X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4 /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Обычная таблица"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri","sans-serif"; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:"Times New Roman"; mso-bidi-theme-font:minor-bidi;}

Я, Симонович Наталія Петрівна, приватний репетитор німецької та англійської мови з міста Рівного, регіональний тренер з ейдетики, широко використовую ейдетику у навчанні своїх учнів.

В дні сучасного надшвидкого та надінтенсивного технологічного світу нашим дітям все важче приходиться справлятися із горою домашніх завдань, особливо вивчення чи переказ матеріалу. Важко вчити предмети українською мовою, а коли мова іде про вивчення іноземної мови, то часто-густо діти вдома просто не справляються якісно запам’ятовувати  лексику, тексти, граматичні правила. Дуже ефективно діє стародавня методика запам’ятовування – ейдетика.  Що саме означає слово ейдетика, ви зможете дізнатися у вікіпедії. Як її використовую я? Кругом і по-різному. Величезні граматичні правила, які потребують багатьох годин ненадійного зубріння, запам’ятовуються у одному кадрі певного образу-картинки. Я особисто називаю це явище «ефект кіно». Коли ви більше матеріалу згадаєте: коли годину слухаєте лекцію чи коли годину дивитеся відео?  Відвідавши семінар з ейдетики Антощука Євгена Всеволодовича, дякуючи Дерябіній Наталії Данилівні та Антошко Ірині Іванівні, я приєдналася до школи ейдетики в Україні.

Моїм першим доробком є «Словник-тренажер основних німецьких дієслів», де ви можете побачити приклад ейдетичного бачення іншомовної лексики. Усі контактні дані можете знайти на сайті репетитор, навчальна агенція «DER DIE DAS».

Показать как RSS feed в формате XML

agroxy.com

agroxy.com

www.kls-agency.com.ua