Ділова українська мова (бізнес-курс)

Это объявление устарело и находится в архиве

02.09.2018:     Регион: Киев, Киевская область;     Категория: Тренинги
Ділова українська мова (бізнес-курс)
Пропоную заняття з метою опанування ділової української мови, основ стилістики та літературного редагування. Уроки проводжу з учнями будь-якого віку та різного рівня знань (від початкового до вільного володіння мовою). Досвід викладання з корпоративними клієнтами та міні-групами. Заняття можуть проходити як на території викладача (вул. Урлівська), так і можливий виїзд.

Методика полягає в індивідуальному підході до кожного учня. Заняття за опорними схемами та конспектами на результат; різноманітні додаткові матеріали, що допоможуть не просто підтягнути ваш рівень, а й заглибитись у вивчення матеріалу. Матеріал для занять - це власні розробки та різноманітні рекомендації для кращого опанування матеріалу.

Освіта - Національний університет "Києво-Могилянська академія" за спеціальністю філологія. Друга вища освіта - НПУ ім. М. П. Драгоманова за спеціальністю українська мова та літ-ра; кваліфікація - вчитель української мови і літ-ри та зарубіжної літ-ри. Досвід викладацької діяльності - 10 років.

Враховуючи завантаженість та мобільність моїх клієнтів, я пропоную заняття через Skype. Відпустка, відпочинок, хвороба тепер не мають суттєвого впливу на процес навчання.Також можливі заняття в міні-групах. Заняття проходять у затишному офісі викладача, де наявно багато додаткових матеріалів, посібників та іншої довідкової літератури.

За більш детальною інформацією звертайтесь за телефоном
+38(050)-488-3000
або на електронну адресу
[email protected]

Валентина Юріївна
Имя: Валентина Юріївна
Телефон, адрес:
Написать письмо:winnerlex.com.ua/nashi-uslugi/sozdanie-biznesa/registratsiya-predpriyatiya

yujin.com.ua

http://xn--e1agzba9f.com/kursovie
Письмо администрации Размещение рекламы Правила